Beens Groep gaat kademuren vernieuwen in Amsterdam

Voor de aanbesteding van de vervangingsopgave van ruim 200 kilometer aan kademuren in Amsterdam is Beens Groep een van de winnende partijen. Met Count en Cooper als partner slaat Beens de handen ineen voor deze grootschalige en complexe vernieuwingsopgave waardoor de stad veilig, bereikbaar en leefbaar zal blijven. De opdracht zal het komende decennium ingevuld worden samen met nog 2 partijen (Dura Vermeer en H. van Steenwijk). Beens Groep bedankt gemeente Amsterdam voor het gestelde vertrouwen en ziet uit naar een prettige en constructieve samenwerking.

Meer actueel

Beens Beweegt 2025: Samen sportief en vitaal in Winterberg

Beens Beweegt 2025: Samen sportief en vitaal in Winterberg

Afgelopen weekend vond alweer de vijfde editie van Beens Beweegt plaats. Dit jaar reisden we met een enthousiaste groep van bijna 60 collega’s af naar Winterberg, waar twee dagen in het teken stonden van sportiviteit, vitaliteit en gezelligheid. Met wandelroutes, uitdagende wielrentochten en avontuurlijke mountainbike-trails bood Winterberg voor ieder wat wils.

Lees meer
Beens Groep zorgt dat NK Sprietlopen in Puttershoek kan doorgaan

Beens Groep zorgt dat NK Sprietlopen in Puttershoek kan doorgaan

Het NK Sprietlopen is een begrip in Puttershoek en ver daarbuiten. Toen de oude kademuren door hoogwater en de sterke stroming van de Oude Maas aan vervanging toe waren, leek het erop dat de haven niet beschikbaar zou zijn voor het jaarlijkse evenement. Dankzij de inzet van Beens Groep is dat gelukkig anders gelopen.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook instagram gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie