De Beens in Beeld valt vandaag weer op de mat!

Vandaag valt de 18e editie van de nieuwsbrief 'Beens in Beeld' bij onze relaties op de mat. De digitale versie kun je via onderstaande link bekijken.

In deze editie meer over de complexe logistieke uitdaging bij De Entree in Amsterdam. We stellen de nieuwe telg in de familie 'duwboot Harmke' aan je voor en vertellen je meer over het vergroenen van waterveiligheid en oog voor duurzaamheid bij onze projecten.

  

Meer actueel

Samen sterker in behoud van monumentaal erfgoed

Samen sterker in behoud van monumentaal erfgoed

De onderhoudsopgave voor het behoud van monumentaal erfgoed in Nederland is groot. In binnenstedelijke gebieden waar infrastructuur en historie elkaar raken, is het veiligstellen van eeuwenoude kades, bruggen en werfkelders onlosmakelijk verbonden met het beschermen van hun cultuurhistorische waarde. Het duurzaam onderhoud - en daarmee behoud - van monumentaal erfgoed vraagt om specialistische kennis en vakmanschap. Die uitdaging gaan Beens Groep en Heldoorn Restauraties & Gevelwerken graag samen aan. Het resultaat: een krachtige combinatie van constructieve waterbouw en toekomstbestendig restauratiewerk.

Lees meer
Van plan naar praktijk: zekerheid in uitvoering door bouwteam in Loosdrecht

Van plan naar praktijk: zekerheid in uitvoering door bouwteam in Loosdrecht

In 2023 stond de provincie Noord-Holland voor een uitdaging binnen de Aanpak Oostelijke Vechtplassen: het baggeren van de vijf Loosdrechtse Plassen (circa 8,5 km²). Destijds heeft Beens Dredging, onze baggerdivisie, de aanbesteding gewonnen met het beste plan van aanpak. Vervolgens zijn we samen met de provincie in bouwteamverband aan de slag gegaan om de uitvoering zorgvuldig voor te bereiden.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook instagram gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie