Beens Groep in beeld bij AT5

In het item “Het Verkeer’ van de Amsterdamse nieuwszender ‘AT5’ is aandacht geschonken aan de werkzaamheden van de parkeergarage de Boerenwetering.

In opdracht van stadsdeel Zuid bouwt Max Bögl een parkeergarage onder de Boerenwetering die plaats gaat bieden aan 600 auto’s voor bewoners en bezoekers en 60 fietsen. Beens Groep draagt zorg voor ontwerp en realisatie van de damwandconstructie van de bouwkuip van de parkeergarage. Niet eerder werd in Amsterdam een parkeergarage aangelegd onder een bestaande watergang. Op deze manier wordt efficiënt gebruik gemaakt van de beperkte ruimte die beschikbaar is in dit gebied.

Bekijk het item hier:

Meer actueel

Bouwteam versterkt waterkering in Ouderkerk aan de Amstel

Bouwteam versterkt waterkering in Ouderkerk aan de Amstel

In de dorpskern van Ouderkerk aan de Amstel werken wij in bouwteamverband aan de versterking van de waterkering langs de Amstel, in opdracht van Waterschap Amstel, Gooi en Vecht (AGV). Het betreft een technisch complexe opgave in een historische omgeving, waar woningen dicht op de kade staan. Juist daarom is gekozen voor een bouwteam, zodat ontwerp, uitvoering en omgevingsmanagement vanaf het eerste moment nauw op elkaar zijn afgestemd. De werkzaamheden zijn inmiddels in uitvoering en worden naar verwachting in juli afgerond.

Lees meer
Nieuwe loopbrug Meppel: Vakmanschap, engineering en productie onder één dak

Nieuwe loopbrug Meppel: Vakmanschap, engineering en productie onder één dak

Eind maart wordt in het centrum van Meppel de nieuwe stalen loopbrug op Bleekerseiland in gebruik genomen. De circa 20 meter lange brug voor fietsers en voetgangers naar het groene eiland is volledig ontworpen, geproduceerd en gemonteerd door Beens Groep. In de constructiehal van Beens begon het project met een ontwerptekening en een stalen bouwpakket. Stap voor stap werkte het team van vakmensen toe naar een sterke en elegante brug.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook instagram gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie