Nieuwe fase herstel monumentale kades Utrecht

Met de renovatie van in totaal 3409 meter walmuur in Utrecht is het grootste deel van de Oudegracht weer als nieuw. De herstelde walmuur tussen de Jacobibrug en Viebrug is 149 meter lang en daarmee een van de langste ‘rakken’ van de Oudegracht.

Eind september legde wethouder werven Rachel Streefland samen met twee buurtbewoners de laatste stenen in de werf. Vanaf oktober starten de werkzaamheden aan de werf aan de andere kant van de Viebrug.

Lees hier de publicatie van de gemeente Utrecht

Meer actueel

Bouwteam versterkt waterkering in Ouderkerk aan de Amstel

Bouwteam versterkt waterkering in Ouderkerk aan de Amstel

In de dorpskern van Ouderkerk aan de Amstel werken wij in bouwteamverband aan de versterking van de waterkering langs de Amstel, in opdracht van Waterschap Amstel, Gooi en Vecht (AGV). Het betreft een technisch complexe opgave in een historische omgeving, waar woningen dicht op de kade staan. Juist daarom is gekozen voor een bouwteam, zodat ontwerp, uitvoering en omgevingsmanagement vanaf het eerste moment nauw op elkaar zijn afgestemd. De werkzaamheden zijn inmiddels in uitvoering en worden naar verwachting in juli afgerond.

Lees meer
Nieuwe loopbrug Meppel: Vakmanschap, engineering en productie onder één dak

Nieuwe loopbrug Meppel: Vakmanschap, engineering en productie onder één dak

Eind maart wordt in het centrum van Meppel de nieuwe stalen loopbrug op Bleekerseiland in gebruik genomen. De circa 20 meter lange brug voor fietsers en voetgangers naar het groene eiland is volledig ontworpen, geproduceerd en gemonteerd door Beens Groep. In de constructiehal van Beens begon het project met een ontwerptekening en een stalen bouwpakket. Stap voor stap werkte het team van vakmensen toe naar een sterke en elegante brug.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook instagram gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie