Beens Groep vandaag ‘groots’ in de Cobouw

Dordrecht – Beens Groep uit Genemuiden werkt vanaf werkschip Klaas aan de vervanging van de kade aan de Wolwevershaven in de binnenstad van Dordrecht. De fundering van dit deel van de kade dateert van voor 1872. De kade is instabiel en verkeert in zeer slechte technische staat. Eerdere bodemstorting moest verdere instabiliteit voorkomen, maar onderzoek leerde dat toch een reële kans bestaat dat de kade bezwijkt als die ongunstig wordt belast. Om die reden concludeerde de gemeente dat de reconstructie van de kade eerder moest plaatsvinden dan oorspronkelijk was gepland. Zeven kastanjebomen konden niet blijven staan, ze worden vervangen door een soort die niet vatbaar is voor de gevreesde kastanjebloedingsziekte. De nieuwe kade is naar verwachting in september klaar.

Foto: Ries van Wendel de Joode

Meer actueel

Beens Groep op InfraTech 2025: Ontmoet ons op stand 1403!

Beens Groep op InfraTech 2025: Ontmoet ons op stand 1403!

Van dinsdag 14 tot en met vrijdag 17 januari 2025 zijn wij te vinden op InfraTech in Ahoy Rotterdam, het toonaangevende platform voor de infrastructuursector. Beens Groep presenteert hier de nieuwste innovaties en duurzame oplossingen voor waterbouw en infrastructuur.

Lees meer
Karst-Jan Beens treedt toe tot het Dagelijks Bestuur van Bouwend Nederland

Karst-Jan Beens treedt toe tot het Dagelijks Bestuur van Bouwend Nederland

Met trots delen wij dat onze directeur-eigenaar, Karst-Jan Beens, is benoemd tot lid van het Dagelijks Bestuur (DB) van Koninklijke Bouwend Nederland, namens de ledengroep Infra Midden. Een prachtige stap waarmee hij zijn betrokkenheid bij de sector verder kan versterken.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie