“Je weet van tevoren niet wat je gaat tegenkomen”
Renovatie kluismuren en kelders in Utrecht vergt maatwerk. Behoud van erfgoed en vakmanschap gaan hand in hand.
Lees meerMet persberichten in de media, advertenties in de krant en campagnes op social media pakte Beens Groep de afgelopen weken uit met promotie rond de Open Banendag. Niet zonder succes, want het familiebedrijf uit Genemuiden verwelkomde afgelopen zaterdag maar liefst 150 geïnteresseerden.
Starters op de arbeidsmarkt, ervaren vakmannen en mensen die een omscholingstraject ambiëren, waren allemaal vertegenwoordigd. Tot tevredenheid van HR-medewerker Gerard Cornelis Zeeman. “We zijn nu druk om de gegevens van bezoekers te categoriseren. Daarna gaan we gesprekken inplannen met geschikte kandidaten.”
Het vertrouwen is groot dat de openstaande vacatures snel ingevuld zijn. “Maar onze orderportefeuille heeft inmiddels zo’n omvang dat ons personeelsbestand verder moet groeien. Het potentieel daarvoor is er nu. Dankzij de inzet van medewerkers konden we ons bedrijf, het teamgevoel dat er heerst en het vak van waterbouwer écht op de kaart zetten.”
Geen probleem! Neem contact op met Beens Groep als ook jij wilt waterbouwen aan je carrière.
Renovatie kluismuren en kelders in Utrecht vergt maatwerk. Behoud van erfgoed en vakmanschap gaan hand in hand.
Lees meerDit najaar waren we, samen met het Hoogheemraadschap van Rijnland, genomineerd voor de Lieven de Key-penning 2025. De nominatie betrof ons werk aan de Kolksluis in Spaarndam, de oudste nog werkende sluis van Europa. Op 18 november vond de prijsuitreiking plaats. Fred Groot, Maarten Vos en Gert den Hartog waren daarbij namens Beens Groep en Hoogheemraadschap van Rijnland aanwezig. We hebben de penning helaas niet gewonnen, maar we kijken wel met plezier terug op de nominatie.
Lees meer