Bijeenkomst flora, fauna en binnenstedelijke kademuren

Beens Groep is actief lid in de kerngroep van platform Bika. Dit platform is op initiatief van SBRCURnet enkele jaren opgericht en heeft als doelstelling om ervaringen met binnenstedelijke kademuren met elkaar te delen. Onder andere wordt er 2x per jaar een bijeenkomst georganiseerd waar beheerders van kades, gemeentes, aannemers, ingenieursbureaus aan kunnen deelnemen om ervaringen met elkaar te kunnen delen.

Waar loop je als kadebeheerder tegenaan bij de omgang met flora en fauna? De flora- en faunawetgeving geeft regels en het Handboek Binnenstedelijke kademuren geeft handvatten. Maar hoe werkt dit uit in de praktijk? Op donderdagmiddag 27 oktober a.s. is het Platform Binnenstedelijke Kademuren te gast bij de gemeente Amersfoort. Sprekers van de gemeente en Movares lichten je voor over flora en fauna waar je mee te maken hebt als kadebeheerder en over de actuele regelgeving die hiermee verband houdt. Vervolgens gaan we op excursie en bekijken we vanaf het water hoe Amersfoort met alle vragen rondom flora en fauna omgaat.

Er zijn nog enkele plaatsen voor deze bijeenkomst beschikbaar. Ook niet-leden van het Platform Binnenstedelijke Kademuren zijn van harte welkom.

Meer informatie en aanmelden zie:
http://www.sbrcurnet.nl/producten/bijeenkomsten-en-cursussen/bijeenkomst-planten-en-bomen-op-binnenstedelijke-kademuren
www.platformbika.nl

Meer actueel

Infrarelatiedagen Hardenberg

Infrarelatiedagen Hardenberg

Infra Relatiedagen Hardenberg is het netwerkplatform dat grond-, weg- en waterbouw professionals samenbrengt. Op 7, 8 en 9 februari 2023 | 13:00 – 21:00 uur was Beens Groep te vinden op standnummer 463 in hal 4.

Lees meer
Heeft u ons ontmoet op InfraTech 2023?

Heeft u ons ontmoet op InfraTech 2023?

InfraTech is de beurs en het kennisplatform waar opdrachtgevers, aannemers, ingenieursbureaus en toeleveranciers laten zien waarom de Nederlandse infrasector al jarenlang tot de wereldtop behoort. InfraTech 2023 vond plaats van 17 t/m 20 januari 2023 in Rotterdam Ahoy. Beens Groep kijkt terug op weer een zeer geslaagde editie.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie