“Je weet van tevoren niet wat je gaat tegenkomen”
Renovatie kluismuren en kelders in Utrecht vergt maatwerk. Behoud van erfgoed en vakmanschap gaan hand in hand.
Lees meerOp 18 en 19 augustus vond in de haven van IJmuiden PreSail IJmond plaats, de feestelijke aftrap van Sail Amsterdam. Te midden van indrukwekkende tall ships en duizenden bezoekers was ook Beens Groep aanwezig, als sponsor van het evenement.
Ons grote heiponton maakte onderdeel uit van de werkzaamheden die wij uitvoeren voor Zeehaven IJmuiden N.V.. Zo konden bezoekers niet alleen genieten van de maritieme beleving, maar ook zien hoe waterbouw en haveninfrastructuur in de praktijk samenkomen.
PreSail IJmond bood daarmee niet alleen een feest voor het publiek, maar ook een podium om te laten zien hoe wij samen met partners werken aan sterke en toekomstbestendige havens.
Renovatie kluismuren en kelders in Utrecht vergt maatwerk. Behoud van erfgoed en vakmanschap gaan hand in hand.
Lees meerDit najaar waren we, samen met het Hoogheemraadschap van Rijnland, genomineerd voor de Lieven de Key-penning 2025. De nominatie betrof ons werk aan de Kolksluis in Spaarndam, de oudste nog werkende sluis van Europa. Op 18 november vond de prijsuitreiking plaats. Fred Groot, Maarten Vos en Gert den Hartog waren daarbij namens Beens Groep en Hoogheemraadschap van Rijnland aanwezig. We hebben de penning helaas niet gewonnen, maar we kijken wel met plezier terug op de nominatie.
Lees meer