Esplanade steiger in Almere

In samenwerking met Beens Speciale Projecten realiseerde KLB Waterbouw onlangs de Esplanade steiger in Almere. Bezoekers die met taxiboten naar de Floriade in Almere komen, lopen over deze splinternieuwe steiger. Timmerwerk is het specialisme van KLB Waterbouw. Met Beens Speciale Projecten bundelen zij technisch inzicht, kennis en ervaring. Vakmanschap, kwaliteit en duurzaamheid zijn daarbij essentiële uitgangspunten.

Meer actueel

In het Circulair Depot krijgen mens en materiaal nieuwe kansen

In het Circulair Depot krijgen mens en materiaal nieuwe kansen

In de werkplaats van het Circulair Depot Lelystad wordt innovatieve duurzaamheid verbonden met iets dat minstens zo waardevol is: maatschappelijke meerwaarde. Met een gepatenteerde techniek krijgen oude hardhouten damwandplanken een nieuw leven. De productie ligt letterlijk in handen van jongens met een afstand tot de arbeidsmarkt. Wie graag met zijn of haar handen werkt en bereid is om al lerende vakbekwaam te worden, vindt hier een werkplek met toekomstperspectief. Bedrijfsleider Harry Post en voorman Cor Korthoef vertellen enthousiast over de circulaire en sociale win-win binnen Beens Speciale Projecten.

Lees meer
“Je weet van tevoren niet wat je gaat tegenkomen”

“Je weet van tevoren niet wat je gaat tegenkomen”

Renovatie kluismuren en kelders in Utrecht vergt maatwerk. Behoud van erfgoed en vakmanschap gaan hand in hand.

Lees meer
arrows-right betekenisvol betrokken bekwaam eerste-kennismaking facebook instagram gesprek linkedin mail plaats solliciteren soort-werk telefoon tweede-kennismaking whatsapp welkom-bij-de-familie