ProjectenJulianabrug en Molenbrug Brielle
In opdracht van de gemeente Voorne aan Zee voert Beens Groep groot onderhoud uit aan de Julianabrug en de Molenbrug in Brielle. De werkzaamheden maken deel uit van het raamcontract voor het onderhoud van de gemeentelijke civieltechnische kunstwerken.
Beens Groep vervangt samen met KLB Waterbouw, onderdeel van Beens Groep, de brugdekken. Daarnaast worden de stalen constructies opnieuw geconserveerd. Daarmee verlengen we de technische levensduur van beide bruggen en zorgen we ervoor dat ze veilig, betrouwbaar en beschikbaar blijven voor de omgeving.
Ook het uiterlijk van de bruggen wordt vernieuwd. Ze krijgen kleuren die aansluiten bij het karakteristieke Brielse kleurenpalet. Zo verbeteren we niet alleen de technische staat, maar dragen we ook bij aan de uitstraling en herkenbaarheid van de openbare ruimte.
Dit project is een goed voorbeeld van onze aanpak binnen assetmanagement: bestaande kunstwerken zorgvuldig onderhouden en gericht vernieuwen, zodat ze hun functie nog vele jaren veilig kunnen vervullen.
Opdrachtgever: Gemeente Voorne aan Zee
Werkzaamheden: Vervanging van brugdekken, conservering van stalen constructies en levensduurverlengend onderhoud.
Meer weten?
Bel ons: +31(0)38 385 55 85
Mail ons: info@beensgroep.nl
Volg ons op social media: